• PAROVAN

  PAROVAN

  Mycie Tapicerki Samochodowej Warszawa - Pranie Tapicerki Samochodowej Warszawa - Czyszczenie Tapicerki Samochodowej Warszawa

Pranie Mycie Czyszczenie Tapicerki Samochodowej

Pranie tapicerki samochodowej w Warszawie - jak o to zadbać?

Jednym z błędów, często popełnianych przez osoby, samodzielnie zabierających się za takie czyszczenie, jest nieznajomość materiału, z którego jest wykonana tapicerka samochodowa. Taka wiedza jest kluczowa. Dzięki niej można fachowo zaplanować mycie tapicerki, pozbyć się zabrudzeń, także tych uciążliwych i zachować nawierzchnię we wzorowym stanie. Zdecydowanie najprostszym sposobem jest przekazanie tego zadania doświadczonej myjni mobilnej, oferującej dojazd do klienta. Oferta przeznaczona jest dla każdej osoby, której zależy na wzorowej czystości, terminowości i wysokiej jakości realizowanej usługi.

Mycie tapicerki samochodowej w Warszawie - dlaczego warto się o to zatroszczyć?

 1. estetyka

  Plam i różnego rodzaju zabrudzeń trudno uniknąć i nawet uważni właściciele auta w końcu zauważą defekty estetyczne w postaci plam po jedzeniu i piciu. Solidne pranie tapicerki samochodowej w Warszawie nierzadko tak bardzo odświeża wygląd auta, że pojazd wydaje się nowszy. Usługę wybierają więc także osoby, które planują wystawić samochód na sprzedaż.
   
 2. komfort podróży

  Czysta  tapicerka sprawia, że podróż przebiega w znacznie przyjemniejszych warunkach. Nie ma znaczenia, czy auto wykorzystywane jest do celów prywatnych czy służbowych - świeża tapicerka zawsze jest wizytówką zadbanego, schludnego samochodu. Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej w Warszawie pozwala  także m.in. rozprawić się z nieprzyjemnym zapachem w aucie.
   
 3. zdrowie

  Nieczyszczona tapicerka to siedlisko szkodliwych drobnoustrojów. Zaniedbania na tym polu mogą wiązać się nawet z zagrożeniem dla zdrowia. Prawidłowe pranie tapicerki pozwala ograniczyć ilość alergenów w przestrzeni, co jest szczególnie ważne w przypadku małych dzieci. Również u dorosłych nagromadzony kurz, zanieczyszczenia i bakterie mogą negatywnie wpływać na samopoczucie.

Stawiamy na bezpieczeństwo - sprawdzone czyszczenie tapicerki samochodowej

Fachowe pranie tapicerki samochodowej w Warszawie oznacza dokładne oczyszczenie nawierzchni przy jednoczesnej trosce o strukturę materiału. Zależy nam na tym, by czystość szła w parze z nieskazitelnym stanem tapicerki. W grę nie wchodzą przetarcia, przebarwienia i inne uszkodzenia. Powierzenie zadania specjalistom oznacza, że wnętrzem auta zajmą się osoby, które wiedzą, jak oczyścić także newralgiczne miejsca i jednocześnie w żaden sposób nie naruszyć i nie uszkodzić nawierzchni.

Kompleksowe usługi - co oprócz mycia tapicerki?

Pranie tapicerki samochodowej w Warszawie to tylko jedna z usług, oferowanych przez ParoVan. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszym cennikiem. Dysponujemy narzędziami i preparatami, które pozwalają nam w kompleksowy sposób zatroszczyć się o to, jak prezentuje się Państwa auto. Czyścimy uporczywe zabrudzenia i usuwamy brud także ze szczególnie trudno dostępnych miejsc. Jednocześnie pracujemy bardzo sprawnie. Działania zostaną wykonane szybko i skutecznie, a klient nie będzie musiał długo czekać na to, by móc wrócić do codziennych zadań i cieszyć się czystym i świeżym samochodem.

Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej w Warszawie

Nasze doświadczenie pozwoliło nam w precyzyjny sposób zaplanować cały proces. Eksperci, którzy zajmą się Państwa tapicerką, w indywidualny sposób podejdą do etapu przygotowania tapicerki, a następnie do wyboru metody czyszczenia. Dlaczego to takie ważne? Jesteśmy przekonani, że tylko takie podejście do wykonywanej pracy pozwala osiągnąć naprawdę satysfakcjonujące efekty.

Cenimy otwarty kontakt z naszymi klientami. Wiemy, jak duże znaczenie ma doradztwo oraz jasne przedstawienie oferty. Wybierając ParoVan mogą Państwo liczyć na indywidualne zajęcie się zleceniem, komunikatywność specjalistów oraz pewność, że czyszczenie tapicerki samochodowej w Warszawie zostanie przeprowadzone z najwyższą dokładnością. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do bliższego poznania naszych usług.

Swoją ofertę kierujemy do każdego, kto okresowo potrzebuje kompleksowego czyszczenia samochodu bądź dywanów czy wykładzin – szczególnie w miejscach, gdzie dochodzi do częstych i trudnych do usunięcia zabrudzeń. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy zatem żłobki, przedszkola, domy opieki, hotele, ale także firmy posiadające własne floty samochodowe oraz klientów indywidualnych. Potrzebne czyszczenie tapicerki w Warszawie? Zadzwoń do nas!

OFERTA

Oferta naszej warszawskiej myjni mobilnej obejmuje szereg usług związanych z profesjonalnym czyszczeniem różnych materiałów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

czyszczenie tapicerki Warszawa

Mycie samochodów

Chciałbyś przygotować swój samochód do sprzedaży? Znajdują się w nim elementy, które wymagają profesjonalnego doczyszczenia? Zadzwoń do nas!

impregnacja tapicerki Warszawa

Pranie tapicerki samochodowej

Masz obawy, czy podołasz samodzielnemu wyczyszczeniu swojej tapicerki samochodowej? Zrobimy to za Ciebie – dobierzemy odpowiedni rodzaj i proporcje środków czyszczących.

myjnia mobilna Warszawa

Pranie wykładzin, dywanów, mebli tapicerowanych

Każdy rodzaj tapicerki, kanapy czy narożnika może wymagać innego sposobu czyszczenia. Zaufaj profesjonalistom, którzy zajmują się tym od lat.

pranie tapicerki Warszawa

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Czyszczenie tapicerki skórzanej wymaga nie lada doświadczenia, by nie uszkodzić powierzchni. Chętnie się tym zajmiemy.

czyszczenie tapicerki Warszawa

Ozonowanie

Chciałbyś odświeżyć swoje meble, pozbywając się nieprzyjemnego zapachu i drobnoustrojów? Zaufaj technologii ozonowania, która robi to wszystko bez użycia detergentów!

impregnacja tapicerki Warszawa

Impregnacja tapicerki

Aby zabrudzenia nie spędzały Ci zbyt często snu z powiek, warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie powierzchni - poprzez impregnację.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

myjnia mobilna Warszawa

CZAS

Z nami oszczędzasz czas – nasi specjaliści bardzo sprawnie radzą sobie z usuwaniem zabrudzeń i odświeżaniem dywanów, kanap czy tapicerek, które są gotowe do użytku już po kwadransie od zakończenia naszych działań!

pranie tapicerki Warszawa

WYGODA

Nie musisz wykonywać skomplikowanych operacji, doczyszczających trudne zabrudzenia. Zostaw to fachowcom!

czyszczenie tapicerki Warszawa

JAKOŚĆ

Każdy materiał i każde zabrudzenie, wymaga użycia innego sposobu czyszczenia i dobrania różnych proporcji detergentu. Znamy się na tym!

impregnacja tapicerki Warszawa

EKOLOGIA

Czy wiesz, że nasza technologia zużywa na umycie auta tylko 5 litrów wody, a materiały i detergenty przez nas stosowane są w 100% przyjazne środowisku naturalnemu?

Cennik ParoVan dla samochodu

Potrzebne pranie tapicerki w Warszawie? A może chcesz zaimpregnować wnętrze swojego samochodu? Sprawdź nasz cennik i wybierz opcje dopasowane do swoich potrzeb!

Pranie Tapicerki - PROMOCJA! 20% TANIEJ

od 120 zł 150 zł

Pranie tapicerki samochodowej

Usługi ParoVan dla samochodu

35 zł / 40 zł / 50 zł

Mycie zewnętrzne (parowe + nabłyszczanie)

Małe / Średnie / Duże

45 zł / 55 zł / 70 zł

Czyszczenie wnętrza (odkurzanie, mycie szyb, czyszczenie kokpitu i plastików)

Małe / Średnie / Duże

70 zł / 85 zł / 100 zł

Mycie - pakiet (mycie zewnętrzne + wewnętrzne)

Małe / Średnie / Duże

10 zł / 10 zł / 10 zł

Nabłyszczanie i pielęgnacja opon

Małe / Średnie / Duże

10 zł / 10 zł / 15 zł

Pielęgnacja plastików zewnętrznych

Małe / Średnie / Duże

15 zł / 18 zł / 20 zł

Hydrowosk

Małe / Średnie / Duże

Od 40 zł / 50 zł / 60 zł

Twardy wosk

Małe / Średnie / Duże

Od 50 zł / 50 zł / 50 zł

Usuwanie smoły

Małe / Średnie / Duże

50 zł / 60 zł / 80 zł

Odświeżanie tapicerki - sucha para

Małe / Średnie / Duże

Od 120 zł / 150 zł / 180 zł

Pranie kompletne tapicerki tekstylnej (fotele, boczki, podłoga)

Małe / Średnie / Duże

10 zł / 10 zł / 10 zł

Pranie dywaników (cena za sztukę)

Małe / Średnie / Duże

50 zł / 50 zł / 50 zł

Pranie jednego siedzenia

Małe / Średnie / Duże

100 zł / 115 zł / 130 zł

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Małe / Średnie / Duże

60 zł / 75 zł / 90 zł

Impregnacja tapicerki skórzanej

Małe / Średnie / Duże

150 zł / 180 zł / 200 zł

Impregnacja tapicerki materiałowej

Małe / Średnie / Duże

Od 50 zł / - / -

Motocykle

Małe / Średnie / Duże

40 zł / 50 zł / 60 zł

Ozonowanie

Małe / Średnie / Duże

Od 250 zł / 350 zł / 400 zł

Przygotowanie auta do sprzedaży

Małe / Średnie / Duże

Cennik ParoVan dla domu

Jeśli Twoje pociechy zabrudziły kanapę i nie jesteś pewien w jaki sposób bezpiecznie ją doczyścić – zadzwoń do nas - na pewno pomożemy, a dodatkowo zaimpregnujemy go na przyszłość.

Pranie Tapicerki - PROMOCJA! 20% TANIEJ

100 zł 130 zł

Narożnik

80 zł 100zł

Kanapa 2/3 osoby

100 zł 130 zł

Kanapa 4/5 osób

od 25 zł 30 zł

Fotel

od 7zł/m2 9zł/m2

Dywan/wykładzina

Usługi ParoVan dla domu

od 120 zł

Czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej

od 5 do 10 zł

Pranie Poduszki

GALERIA

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć – sprawdź, z jakimi zabrudzeniami już sobie radziliśmy.

OPINIE KLIENTÓW

 • “Moja flota samochodów już od kilku miesięcy regularnie lat korzysta z usług ParoVan. Profesjonalnie, szybko i przede wszystkim na błysk – polecam!”

  Marcin

 • “W naszym przedszkolu dzieciaki co chwilę brudzą. Panowie z ParoVan wspomagają nas co jakiś czas z gruntownym czyszczeniem dywanów i wykładzin – myją je bardzo szybko i przede wszystkim ekologicznie, bez ryzyka dla zdrowia maluchów.”

  Janina P.

ParoVan Piotr Górniak
Płochocińska 105
03-044 Warszawa

Pon. - Sob.
8:00 - 22:00